události
HomePro ŽenyDůvod, proč vám věci v životě nevycházejí, může být i karmický dluh:...

Důvod, proč vám věci v životě nevycházejí, může být i karmický dluh: Skutečně to takto funguje?

- Reklama -aktualita

Neustále vám v životě něco nevychází a máte pocit, že se vám smůla stále lepí na paty? Možná si jen s sebou nesete karmický dluh z minulosti, který tímto způsobem zkrátka splácíte. Jednoduchým výpočtem zjistíte, zda se to týká i vás.

Nemá ho každý, ale v životech mnohých z nás se objevuje stále častěji. Slyšeli jste už o karmickém dluhu? Podívat byste se na něj měli zejména v případě, pokud se vám moc nedaří. I toto může být důvod. Na to abyste si ho vypočítali, vám stačí váš datum narození. Při sčítání budete hledat čísla 13, 14, 16 a 19. Pokud se jedno z daných čísel, v jakékoli fázi sčítání objeví, znamená to, že karmický dluh máte. Pokud ne, zkrátka vás jen zřejmě trápí náročnější období.

Příklad výpočtu:

Datum narození máte: 7.6.2000
7 + 6 + 2 + 0 + 0 + 0 = 14
14 – tka je tedy číslo vašeho karmického dluhu
Ten však netřeba vnímat negativně, ale má jít o určitou lekci, která nás má v životě někam posunout a něco nás naučit.

Karmický dluh čísla 13
13 v karmickém pojetí souvisí s leností a pasivitou. Zřejmě jste se v minulém životě právě neprotrhli, neměli jste tendence pokračovat a stagnovaly jste na jednom místě. Pravděpodobně dnes nedostáváte nic zdarma, natrápíte se dokud se k něčemu, po čem toužíte propracujete, ale právě to je vaše životní lekce. Pokud vytrváte a nevzdáte to, budete úspěšní.

Karmický dluh čísla 14
Tito lidé vedly v minulosti opravdu bohémský život. Měli množství partnerů, jejichž střídaly, užívali si a nezajímali se o jiných. Karma je chce nyní naučit, že by měli myslet i na své okolí. Proto jejich život připomíná jízdu na horské dráze. Su vystavování mnohým pokušením a vždy když neodolají, tato lekce se zopakuje. Ano, mají problém najít si stálého partnera. Vždy se totiž cykly v hříších z minulosti. Pokud se jim podaří být věrným aniž by někoho zranily, jejich život nabere konečně nové a hezčí kontury.

Karmický dluh čísla 16
Jedinci se 16 – tkou se v minulosti povyšovali nad jiných, byli arogantní, nepříjemní a proto jejich vlastní ego v dnešní realitě trpí. Procházejí si mnoha selháními, porážkami, kterým nerozumí, ale důležité je odnaučit se na jiných dívat shora. To jejich udělá lepšími a zároveň posune i jejich život značně k lepšímu.

Karmický dluh čísla 19
V minulém životě jste se chovali velmi sobecky. Nepomohly jste lidem, kteří vás prosili o pomoc, naopak byly vám na smích. Jediný na koho jste mysleli, jste byli vy sami. Upřednostňovali jste vlastní blaho a pohodlnost. Nyní se vám stává, že potřebujete podat ruku vy, ale ostatní se vám obracejí zády. Pokud chcete aby se ve vašem životě něco změnilo, začněte dělat dobré skutky. To je jediná cesta.

- Reklama -podnikatel
Redakce doporučuje ⇢
- Reklama -PR články
Další články autora
- Advertisement -podnikatel