události
HomeRady a NávodyHorská svatba jako nový trend: Lesní atmosféra, dřevo, kolibříci a další detaily...

Horská svatba jako nový trend: Lesní atmosféra, dřevo, kolibříci a další detaily jsou splněným dívčím snem

- Reklama -aktualita

Vybrat si místo pro váš svatební den, jehož obraz budete nosit v paměti po celý svůj život, je zodpovědná věc. Pokud vsadíte na les, horu, pahorky, travnaté louky, jezera a další horské prvky, máte o kouzelnou a nezapomenutelnou atmosféru přímo postaráno.

Dřevo jako základní prvek
Dřeva je v horách a lesích víc než dost. Nicméně je třeba tento prvek přenést i na detaily jako jsou fotografie, pozvánky, stojany na koláče, zábradlí, a další. Místo pro focení svatebčanů s nevěstou a ženichem by mělo mít dřevěný rám nebo jiný prvek. Dřevěné ornamenty na svatebních stolech, jmenovky z dřeva, čísla stolů, podnosy, dřevěné vědra naplněné květy, fontány, vodní mlýny, mini zahrady uvnitř …

Horské a lesní motivy
Zapracujte horské a lesní motivy do své svatební výzdoby i do svého zevnějšku. Lesní květiny nejen na stolech, ale i ve vlasech nevěsty jsou základem.

Co tak např. i jmenovky ve tvaru nějakého lesního zvířete? Uměle vytvořená fauna a flóra ve svatební místnosti, kde slyšet takové zurčení potoka, řeky? Aby váš svatební prostor korespondoval s prostředím hor. Co tak provizorní zahrady, kde trylkem ptáčky jako součást vaší svatby, nebo staré opuštěné stodoly?

přírodní barvy
Olivově zelená, cihlová, kaki zelená, nebesky modrá, přírodní hnědá …. Ve svatební výzdobě, ve svatebním menu, ve vaší vizáži … Přeneste barvy hor a lesa i na místo, které jste si vybrali jako svědka oslavy vaší lásky.

Květinové oblouky, kostel pod širým nebem
Nechte přenést ducha hor a lesů i při kráčení svatební uličkou … Naaranžujte si místo, kde si řeknete své ano jednoduchým uzemněným květinovým zeleno-bílým obloukem, vinnou révou, sušeným eukalyptem, levandulí a dalšími. Pokud jste věřící, naaranžujte si svatební uličku do podoby malého dřevěného kostelíka. Náboženský obřad v kostele pod širým nebem. Fantazii a kreativitě se meze nekladou.

Svatební menu v lesním stylu
Možná klasické svatební menu obohacené o potraviny, které připomínají les a hory … ořechy, bylinky, dýně, česnek, červená řepa, citron, máta. Co tak vybrat si netradiční svatební dort ze surovin jako mrkev, dýně a jiné? Přidat na výzdobu lesní ovoce jako borůvky, maliny, různé bobule. Jednoduše využít v menu vše, co dokáže les a hora vyprodukovat.

- Reklama -podnikatel
Redakce doporučuje ⇢
- Reklama -PR články
Další články autora
- Advertisement -podnikatel