události
HomeMagazínNejkrásnější místa na vintage a boho svatby: Toto okouzlí nejen nevěsty, ale...

Nejkrásnější místa na vintage a boho svatby: Toto okouzlí nejen nevěsty, ale i svatební hosty

- Reklama -aktualita

Pokud hledáte dokonalé místa na vintage a boho svatby, máme pro vás několik inspirativních tipů. Pro nevěsty milující spojování tradici s jinakostí 21. století, jsou tato místa perfektní. A rozhodně okouzlí i svatebčany.

Na malém kouzelném venkově, nazývaném Łubianka, nádete opravdu kouzelný pohádkový svět. Magičnost je něco, co tomuto místu nelze odepřít. Stodola Łubianka, v Oslany nabízí skutečně nádherný prostor a na boho svatby je jako stvořená.

Přírodní materiály, všude dřevo, cihly, to vše dotváří kolorit tohoto místa a dělá ho výjimečným. Pokud jste vždy toužili po svatbě v přírodě, myslíme, že nic krásnějšího nenájdte. Spojuje se zde skutečně historie se současností a člověka to okamžitě okouzlí.

Pro nevěsty milující spojování tradici s jinakostí 21. století, je toto místa perfektní

Toto skutečně krásné místo se nachází ve vesničce Bošáca, nedaleko Nového Města nad Váhom. Pokud je ve vašich představách, svatba s nostalgickým nádechem starých časů a nových tradic, jste tu na správné adrese.

Snoubí se zde atmosféra venkovské usedlosti, spjatost s přírodou, autenticita a výjimečnost. Tento prostor byl kdysi květinářství, ale majitelé se rozhodli využít potenciál staré hospodářské budovy a vdechli její nový život. Za nás dokonalé!

Pokud hledáte dokonalé místa na vintage a boho svatby, máme pro vás několik inspirativních tipů

Nádherné scenérie Nízkých Tater, romantický výhled na Ďumbier a prvotřídní služby. To nejlépe vystihuje Stodolu Pohanské. Heslem tohoto místa je spojovat lidi a vytvářet nové životní příběhy. Podle nás se jim to daří perfektně.

Když tedy toužíte po svatbě v krásném přírodním prostředí s venkovským nádechem, klidnou atmosférou, kouzelnými zákoutími a Tatrami na dlani, lépe si vybrat nemůžete.

- Reklama -podnikatel
Redakce doporučuje ⇢
- Reklama -PR články
Další články autora
- Advertisement -podnikatel