Home Rodina Nejpopulárnější dětská jména a jejich význam podle numerologie:

Nejpopulárnější dětská jména a jejich význam podle numerologie:

0
Nejpopulárnější dětská jména a jejich význam podle numerologie:

Víte, jaké jsou nejpopulárnější jména současnosti u nás? Podívejte se spolu s námi, kdo v žebříčku chlapců i dívek vede a samozřejmě i na význam toho, co si jeho nositel s sebou do života bere.

Sofia
Sofia vede v žebříčku dívčích jmen a je řeckého původu. Nazývala se tak i nejvelkolepější katedrála na světě Hagia Sofia v Cařihradě. Z numerologického hlediska ji charakterizuje smysl pro krásno, moudrost. Sofie jsou velmi inteligentní a mají předem předurčenou skvělou budoucnost. Její nositelky mají celý život pocit, že jsou milovány. Jsou mimořádně průbojné a vždy se angažují v mnoha věcech.

Sofie se uplatní jako skvělé novinářky, lékařky, či právničky. Mají mnoho přátel a rady se baví. Jejich šťastné barvy jsou oranžová, žlutá, oranžová, modrá a bílá, číslo 7. Ochranné rostliny čekanka a fenykl.

nina
Nina je ruské jméno, ale má prý řecký původ. Jeho význam je „pocházející z města Ninive“. Ninka jsou velmi tajemné a je náročné se v nich vyznat. Charakterizuje jejich půvab a vznešenost. Jsou velmi emotivní, očarujújúce, citlivé a něžné. Obecně je lidé mají opravdu rádi. Když vyrostou, touží po rodině a záleží jim na tom, aby je měl někdo rád.

Je dobře rozvíjet jejich společenskou povahu. Jsou z nich nadané umělkyně, malířky, fotografky, neboť mají cit pro detaily. Osobním číslem těchto žen je 7. Šťastné barvy jsou zelená, bílá a modrá. Ochranné rostliny zase fialka, prvosenka.

Jakub
Jakub má hebrejský původ a jeho význam je „držící se za patu“, „druhorozený“. Tito lidé jsou opravdu citliví, laskaví a projevuje se to v dětství i dospělosti. Zároveň jde však o mimořádně silné osobnosti, s pevným postojem a jasným názorem na věci. Mají výbornou paměť, kterou umí využít ve svůj prospěch.

Mají skutečně pevnou vůli, což využívají později v kariérní oblasti a vždy jsou tím pádem na na čele týmu. Uplatní se jako soudci, advokáti, či vrcholoví manažeři. Jejich šťastná barva je červená. Ochranné rostliny pampeliška, chmel. Osobním číslem tohoto jména je 6.

Tomáš
Tomáš má hebrejský původ a v překladu znamená „dvojče“. Jde o lidi, kteří na první pohled působí jako vůdci, ale zároveň se v nich ukrývá velká dávka citlivosti. Jsou opravdu upřímní, inteligentní, ale mají v jistém směru komplikovanou povahu. Nedokáží se přetvařovat a nikdy neprominou zradu.

Pokud se v životě budou spoléhat vždy sami na sebe, dokáží získat vše, po čem touží. A i když se mnohým vždy jejich sny zdají nerealistické, oni dosáhnou opravdu všechno, po čem touží.

Jsou z nich úspěšní vědci, informatici, analytici, či marketingoví ředitelé. Jejich šťastná barva je modrá a zelená, ochranné rostliny meduňka a růžový karafiát. Osobním číslem je 3.