události
HomePro ŽenyOdhalit svou budoucnost můžete díky životnímu číslu: Chcete vědět, co vás čeká?

Odhalit svou budoucnost můžete díky životnímu číslu: Chcete vědět, co vás čeká?

- Reklama -aktualita

Zajímá vás, co vás v budoucnu čeká? Chcete vědět na co se máte připravit? Vaše životní číslo prozradí, kdy se vám bude dařit, ale zároveň odhalí i náročnější fáze, které vás čekají.

Naše životní číslo je něco, co dokáže prý velmi přesně predikovat naši budoucnost a to jak budou určité okamžiky v našem životě vyvíjet. Pokud vás zajímá, co vás čeká, odhalte nejdříve své životní číslo a dozvíte se více.

Jednoduchý výpočet:

17/12/2001
1 + 7 + 1 + 2 + 2 + 0 + 0 + 1 = 14
1 + 4 = 5
Vaše životní číslo je 5
Vždy se musíte dopracovat k číslu od 1-9.

Životní číslo 1
V nejbližším období se zaměříte sami na sebe. V minulosti jste se značně zanedbávali a nyní si dopřejete to, co vaše hlava i tělo potřebují. Zároveň si uvědomíte, co pro vás osoba po vašem boku znamená a opět k sobě najdete cestu. V lásce vás čeká harmonie, po které jste tak velmi toužili. Váš vztah se stane mnohem pevnějším a celkově vás to tím pádem posune dál.

Pochopíte, že rodina je pro vás vším. Kariéru odložíte na druhou kolej a budete se věnovat prioritně svým milovaným. Vašemu životu to dá nový rozměr.

Životní číslo 2
Čeká vás období, kdy se začnete zamýšlet na partnerovou věrností, jeho smyslem pro odpovědnost a to zda má pro vás pokračování mezi vámi dvěma význam. Přijdete na to, že nejlepší bude jít od sebe a toto vás posune vpřed. Zapomenete na staré křivdy a zjistíte, že vybrat se jinou cestou má pro vás význam.

Začnete se věnovat umění, které vás velmi baví, ale zároveň jste neměli odvahu odejít ze zažitých stereotypů a odhodlat se dělat to, co milujete.

Životní číslo 3
Trojka je číslem, které vás během života neustále podněcuje vystupovat z komfortní zóny. Ačkoli se vám to ne vždy zdá dobré, pomáhá vám to pokračovat. Uděláte velký životní krok a odstěhujete se v nejbližším období na místo, které je pro vás celý život srdeční.

Přestože jste po rodině nikdy velmi netoužili, právě tam, kam se chystáte si ji i založíte. Potkáte totiž někoho, kdo bude pro vás spřízněnou duší.

Životní číslo 4
I když se nyní cítíte nejistě, pomalými kroky se začnete přepracovávat k věcem, po kterých jste vždy toužili. Bude vás to sice stát množství nervů a energie, protože se budete muset vzdát věcí, co tvořili váš mikrosvět, ale pomůže vám to.

Je čas začít s čistým štítem a od nuly. Kariérní se vám začne dařit v naprosté jiné oblasti, než je váš obor. A vy pochopíte, že na toto jste byli vlastně vždy předurčeni.

Životní číslo 5
Konečně začnete poslouchat svou intuici a pomůže vám to odhalit vaše silné stránky. Nastává pro vás zlomové období, které vám ukáže možnosti, o kterých jste ani netušili.

Držte se svých principů, poslouchejte vnitřní hlas a konečně najdete spokojenost. Právě s ní přijde i úspěch, na který tak dlouho ve svém nitru čekáte.

Životní číslo 6
Když je vaším životním číslem šestka, jste mimořádně vnímaví a intuitivní. Věnujte pozornost svým snem, představám, touhám. Takovým způsobem totiž dokážete zachytit informace, které vám jinak unikají.

Zároveň musíte zapracovat na své přecitlivělosti, protože ta vám v životě způsobuje mnoho problémů. Čeká vás nejnovější i velmi dobrodružná pracovní cesta.

Životní číslo 7
Patříte mezi lidi, kteří jsou ve společnosti velmi oblíbení. Jste společenští, máte rádi pozornost a práce, kterou děláte vás maximálně naplňuje. Ačkoli nikdy pro vás nebylo prioritou mít rodinu, ve velmi blízkém období vás právě toto tak trochu překvapí.

Ale bude to, to nejlepší, co se vám mohlo stát. Zároveň dokážete svému okolí, že zvládat rodinu a práci se dá souběžně. Jde jen o nastavení.

Životní číslo 8
Lidí s životním číslem osm, čeká zlomové období. Je velká pravděpodobnost, že se přestěhujete ze Slovenska na druhý konec světa. Ve hře je Austrálie, či Nový Zéland.

Uplatníte se tam pracovně a vrátit se velmi nebudete toužit. Dokonce se tam za vámi vydají i velmi blízcí přátelé.

Životní číslo 9
Hektické období máte bohužel teprve před sebou. Zažijete románek, který přeroste do něčeho většího a zůstane vám z něj suvenýr na celý život. A stane se to i těm, co mají už vlastní rodinu doma.

Důležité bude jak se k dané situaci postavíte. To určí celé vaše další směřování.

- Reklama -podnikatel
Redakce doporučuje ⇢
- Reklama -PR články
Další články autora
- Advertisement -podnikatel