události
HomeRodinaPlánujete společné bydlení? Toto můžete od partnera čekat podle vašeho znamení

Plánujete společné bydlení? Toto můžete od partnera čekat podle vašeho znamení

- Reklama -aktualita

Sdílení svého osobního prostoru je skutečně velká věc. Při společném bydlení se jeden o druhém dozvíte prakticky všechno. Pokud nechcete být docela zaskočeni, připravte se a přečtěte si, jaké je to bydlet s někým podle jeho znamení zvěrokruhu.

Život s beranem
Život s beranem má svá pro i proti. Je skvělým spolubydlícím, kdy se potřebujete oklepat z pracovního kolotoče. Dokáže povzbudit motivačními slovy moudrosti a umí vymyslet i super zábavu jak se odpoutat. Ale na druhé straně si i nadále v rámci společného bydlení chce udržet svůj osobní prostor a ne ve všem se dokáže přizpůsobit.

Život s býkem
S býkům se žije skutečně snadno … pokud vám nebude překážet jeho rutina, v níž rád žije. Pokud dokážete tolerovat to, že chce, co chce a jde si za tím. Málokdy umí udělat kompromis, málokdy se spokojí s něčím menším. Např. se může stát, že budete ustupovat i v tom, co budete společně večer sledovat v televizi.

Život s Blížencem
Blíženci respektují vaše potřeby, ale sem tam potřebují připomenout i jisté hranice. Jsou to lidé, kteří se vás i milion krát po příchodu domů zeptají, jak bylo v práci, koho jste viděli, co jste dělali, co jste měli k obědu a další otázky. O vašem dny prostě budou chtít vědět všechno.

Život s rakem
Rak si svůj domov chrání. City a osobní prostor ho donutí čas od času požádat vás o čas pro sebe. Je to přesně ten člověk, co si beze slova lehne k vám do postele, ale nebude se chtít mluvit, jen být ticho a utřídit si své myšlenky a emoce. No když jim ho dopřejete, dočkáte se druhý den překvapení v podobě večeře a hluboké konverzace.

Život s lvem
Život s lvem je prostě jedna velká drama 24/7, jak se říká. Pokud se dokážete odpoutat od jejich trochu teatrální výstupů, zápletek a podobných manýry, budete schopni nakonec vytvořit nádherný a láskyplný prostor, ve kterém se vám odvděčí štědrostí ve svých volných chvilkách.

Život s pannou
Život s pannou je o pořádku jako celý jejich život. Budete muset mít každý den ustláno a bez výmluv. Polštáře budou nadýchané, domov čistý, uklizený, až pak je pro ně čas na zábavu. Pokud jim v tomto úsilí budete i dobrovolně pomáhat, odmění se vám skutečně nezapomenutelnými chvilkami ve vašem domově.

Život s váhami
Váhy jsou spíše extroverti, jejichž pohlcuje společenský život mimo domov. Takže doma se příliš dlouho neohřejí. Když už doma jsou, nepotrpí si na žádné vlastní papuče či saténové povlečení. Budou vám však nabízet své nevyžádané rady a přitom si budou usrkávat z kokosového latté v pohodlném křesle.

Život se škorpiónem
Na rovinu … štíři nejsou nejpříjemnější na život. Jsou často nepořádní, takže jejich stopy nacházíte vždy po celém bytě, domě. Avšak na dobré jídlo si potrpí a dokáží překvapit i skvělou večeří či obědem, který vám s radostí zabalí i do práce. Avšak vy jste ten, který musí za to umýt všechny nádobí.

Život se střelcem
Střelec je podobný váhám, příliš času se mu doma trávit nechce, raději jde ven. Jsou často nepořádní, mají vlastní zvláštní návyky, kterým se nebudete umět přizpůsobit. Avšak vždy vás dokáží dostat na svou ležérnost ve stylu „take it easy“. Takže pokud jim to budete brát, pak se dohodnete.

Život s Kozorohem
Život s Kozorohem je jedním slovem zajímavý. Budou potřebovat neomezený přístup do mailu, budou si brát práci i domů, co vás může obtěžovat. Na druhé straně jsou vždy po ruce, když je potřebujete, nevyhýbají se svým domácím povinnostem, placení účtů, vaření ani společnému sledování filmů, za předpokladu, že oni vyberou film.

Život s Vodnářem
Žít s Vodnářem pod jednou střechou je náročný. Jsou zádumčivá, své pocity si často nechávají pro sebe, raději se zavřou v jednom pokoji, než budou s vámi diskutovat o pocitech. Mají také rádi inteligentní domácnosti, vše je naprogramováno a funguje jak má. Když ne, jsou z toho nervózní.

Život s rybami
Život s rybami vás posílí ve vaší odpovědnosti. Budete to vy, kdo bude muset řešit placení účtů či nákup potravin a přípravu večeře. Jejich hlavy totiž trápí stále problémy celého světa. Na druhé straně jejich sny a kreativita vás budou v životě inspirovat.

- Reklama -podnikatel
Redakce doporučuje ⇢
- Reklama -PR články
Další články autora
- Advertisement -podnikatel