události
HomeMagazínPodzim 2021 je tady! Inspirujte se 3 tipy, jak oživit interiér.

Podzim 2021 je tady! Inspirujte se 3 tipy, jak oživit interiér.

- Reklama -aktualita

Kouzlo třetího ročního období má svou osobitou charakteristiku. Nevyvolá průvan jen v našich šatnících, pocitech, ale i v bydlení. Inspirujte se tipy na podzim 2021!

Když se mluví o trendech, tipech či řadách, neznamená to hned, že musíte měnit celou domácnost. Hlavně, kdo by to dělal při změně každého ročního období. Máme osobitý vkus, každý se na daný trend dívá svýma očima, ale pokud nám něco padne do oka, proč to nezměnit. Osvěžit si interiér, pokud nám v tom nic nebrání, je vždy dobrá idea. Tato podzim je skutečně pestrá, ať už v rámci počasí nebo samotného bydlení. Přesvědčte se sami.

Smaragdová zelená
Tato barva s sebou přináší neskutečnou charisma, kterou dokáže vnést i do vašeho interiéru. Ani se nenadějeme a jsou tu Vánoce. Perfektně bude svým znamenitým odstínem doplňovat váš vánoční stromeček či jmelí. Dokonale ladí se dřevem, ale společnou cestu najde is kovovými černými či zlatými prvky. Pokud zvolíte do svého obýváku sedací soupravu smaragdové barvy, bude jednoznačně výrazným bodem vašeho interiéru.

kořeněná skořice
Návrat k přírodě je heslem tohoto roku a jinak to nebude ani na podzim. Návrháři se inspirují tím, co je pro dané období typické, ať už zmíníme uschlé listy ve větru, sklizeň ze zahrady v podobě červených jablíček i dýní nebo vůni skořice, která se přenáší celým prostorem domu. Souhra těchto podnětů z přírody vytváří krásné odstíny, které můžete využít na různých druzích textilií. V ložnici je víte využít jako ložní prádlo a v obývacím pokoji zas jako měkké dekorační polštáře.

Pokud jste milovníkem více materiálů, v tomto případě máte volnou ruku na jejich využití. Samozřejmě, je třeba dbát na to, aby spolu příjemně ladily. Dřevo je materiál, který nikdy ,, nevyjde z módy „a snadno se s ním pracuje v rámci ostatních kusů nábytku a doplňků. Dokonale si rozumí s kovem v černé barvě ale i zlatými prvky, které jsou aktuálně hitem. Právě zlatá barva dodá prostoru teplo, které si v podzimním sychravém období vyžadujeme. Klidně zvolte čalouněnou sedačku, kožešinový koberec a konferenční dřevěný stůl s kovovými nožičkami. Stejně víte designově propojit skleněnou komodu s kovovými obrysy a zlaté doplňky.

- Reklama -podnikatel
Redakce doporučuje ⇢
- Reklama -PR články
Další články autora
- Advertisement -podnikatel