Home Rodina Úspěšné matky najdou řešení na všechno: Základem vzniku unikátní služby simplyGo byla emoce

Úspěšné matky najdou řešení na všechno: Základem vzniku unikátní služby simplyGo byla emoce

0
Úspěšné matky najdou řešení na všechno: Základem vzniku unikátní služby simplyGo byla emoce

Některým maminkám se to dokonce podaří tak dokonale, že z jejich řešení profitují i ​​jiní, časově vytížení rodiče. Pro pracující ženy je náročné skloubit pozici zaměstnance, manažera a zároveň vytvářet bezpečný přístav pro své děti. Být ženou, která má ambice, ale potřebuje i relaxovat a mít čas pro sebe.

Emoce jsou fantastický motor. Když lidi nastartují k skvělým nápadem, je v podstatě jedno, zda jsou prvotní emoce vzletné, nebo ne. Žijeme dobu, kde v podstatě každý může mít všechno, ale nikdo nemá na nic čas. Lidé proto prahnou po službách, které promyšleně a komfortně jejich čas šetří.

Valeria Minarič Polovková, úspěšná a aktivní žena, členka top managementu je mámou a zároveň tvůrkyní myšlenky, jejímž základem byla emoce. Jak jste již z úvodu vytušili, nebyla to v prvním plánu emoce pozitivní. Valéria na vlastní kůži zažila hněv a frustraci. Jak žena se jen s vypětím všech sil věnovala své profesi a zajištění příjemných drobností, které jí dítě posouvaly k vytouženým cílem.

„Měla jsem pocit, že stále někam odbíhám. Vozila jsem dítě do školy, ze školy, na kroužky a pořád dokola. Utíkala jsem ze schůzek, přesouvala plánované mítinky. Chvíle čekání, během kroužků, jsem trávila v autě, s notebookem na klíně. Mnoho krát mě v té době napadlo, že bych byla vděčná za službu, která by mi s převozem mého dítěte pomohla. Uvědomila jsem si totiž, že „taxikařením“ zabíjím hodiny času, které bych mohla využít efektivněji. „

Nezlobila se na sebe, ani na dceru, spíše na to, že ještě nikdo nedal podobným emocím reálné kontury. Od myšlenky k její realizaci uplynulo téměř 10 let – no ty roky zkoušení a uvažování, jak zbavit rodičů strachu a zajistit dětem kvalitní převoz na místa, která rádi navštěvují se stala realitou.

Valeria Minarič Polovková je autorkou unikátní myšlenky a služby, která z ní vzešla. SimplyGo – Zajistí převoz vašich dětí ve věku od 6 do 17 let. Kvalifikované, vyškolené, prověřené i psychologicky otestované vodičky nebo řidiči, vaše dítě vyzvednou a odevzdají doslova od dveří ke dveřím. Koncept simplyGo se od taxislužby liší. Například tím, že tito pečovatelé „Simpler“, jsou většinou ženy, vozí výhradně děti a velmi pedantně je podchycena i bezpečnost a transparentnost celého procesu.

Tato služba momentálně pokrývá Bratislavu a okolí – Svätý Jur, Černou Vodu, Ivanku při Dunaji, Zálesie, Malinovo, Most při Bratislavě, rovinka i Marianka.

„Za vznik služby patří díky i mému partnerovi Marcelovi, který byl ochoten se do projektu pustit. Podílel se na tvorbě mobilní aplikace, pomáhal s přípravou školení, hledal vhodných Simpler. simplyGo je i jeho projekt. „

Obrovskou výhodou služby simplyGo je, že zákazník – rodič si službu dokáže objednat jednoduše, prostřednictvím pár kliků, v mobilní aplikaci. V ní přesně zadá, kde třeba dítě vyzvednout, kam ho přepravit a komu předat, pokud je to nutné. Rodič ihned po objednaných služby přesně ví, kdo pro jeho dítě přijde a dostane notifikaci o tom, že dítě bylo vyzdviženo i předány. Převozy probíhají v časových slotech a Simpler jsou schopni na vás počkat a pohlídat dítě, dokud přijdete domů. Počkají na opozdivšího učitele hry na violoncello, ale i na dítě, které se ještě potřebuje rozloučit se všemi kamarády.

Benefitem služby je i nadstandard v podobě extra času, který je schopen Simpler s dítětem strávit.

Jaká byla vaše emoce, která vedla k uvažování vymyslet způsob, jak rodičům zjednodušit život a dětem dopřát maximální bezpečnost a komfort při převozu?

První a základní emoce byl určitě hněv. Byla jsem naštvaná vícekrát. Když dcera nastoupila do školy, začali se značné komplikace s dopravou. Do školy, ze školy, na kroužky. Hodně krát, když už byla starší a přepravu zvládala sama, to bylo i kvůli špatnému počasí, těžké tašce, příjezdu z kroužku po tmě. Měla jsem pocit, že nedělám nic jiného, ​​jen stále někam odbíhám.

Jak to probíhalo v práci?

Jsem v řídící pozici a mám toho přes den opravdu hodně. Nejnáročnější pro mě bylo odejít uprostřed něčeho rozpracovaného. Stále jsem podvědomě řešila to, že odcházím jen proto, že musím dceru odněkud někam převézt a tam na ni čekat. Nemělo smysl stále se přesouvat. Trávila jsem spoustu času sezením a prací v autě.