události
HomeRady a NávodyV hlavní roli dekolt. Číslo podprsenky umí prsa zvětšit i přirozeným způsobem,...

V hlavní roli dekolt. Číslo podprsenky umí prsa zvětšit i přirozeným způsobem, je potřeba se držet jedné věci

- Reklama -aktualita

Plný dekolt a výrazné křivky jsou ženskou zbraní, kterou se do jisté míry může pyšnit každá z nás. Co však dělat v případě, pokud vás příroda až tak neobdařila?

Přestože vývoj našich fyzických predispozic máme daný v genech, faktem je, že si změnou životního stylu víme dopomoci. Tak, jak si pravidelným cvičením a zdravou stravou umí i na kila náchylnější žena vytvarovat štíhlý dřík, si umí dopomoci ik ​​vysněným křivkám. Samozřejmě, žádné zázraky nelze očekávat, ale přírodní cestou dosáhnete se k požadovanému výsledku dostanete o něco blíž.

Ženské hormony jako základ
Dekolt se vyvíjí zejména v době puberty a jeho velikost závisí na několika faktorech. Kromě zmíněných genů ovlivňuje velikost naší podprsenky i dávka ženských hormonů. I když je máme všechny, faktem je, že některé ženy trpí nadbytkem mužského hormonu, což se často projevuje nežádoucím ochlupením nebo problematickou pletí. Právě to je důsledkem menšího estrogenu, ze kterého naše tělo čerpá při růstu prsou.

To bývá hlavním důvodem, proč se většině žen po nasazení antikoncepce zvětší nejen velikost podprsenky, ale i pánve či zadku. Na této bázi však účinkují i ​​bylinky, které lze dodávat tělu v podobě čajů či speciálních odvarů. Fungují právě na principu podpory růstu prsní žlázy kvůli fytoestrogenům, rostlinné látce, která se dokáže vázat na příslušné receptory v těle – a tím pádem si ji organismus umí přeměnit na ženský hormon.

Bylinka asijské medicíny
Andělika čínská, rostlina, která je někdy označována jako ženský ženšen, se nejvíce vyskytuje v asijských zemích, kde na její využití i přišli. Přesto je běžně dostupná i na Slovensku a její využití je opravdu všestranné. Zatímco její lístky lze využívat při dochucení jídla, její kořen umí posloužit na vyluhování čaje.

Mimo jiné s sebou nese angelika čínská hned několik dalších výhod – týkajících se zejména ženských problémů. Pomáhá při silné a bolestivé menstruaci, obnovení hormonální rovnováhy, ale zároveň posiluje lymfatický a kardiovaskulární systém.

Její účinky jsou viditelné již do dvou týdnů, ale pokud vám jde o větší dekolt, je potřeba i pravidelně cvičit. Právě zpevnění kůže a podporování elasticity je totiž dalším obrovským faktorem, který hraje důležitou roli při růstu poprsí.

- Reklama -podnikatel
Redakce doporučuje ⇢
- Reklama -PR články
Další články autora
- Advertisement -podnikatel